Oliwa z Oliwek Extra Virgin aromatyzowana ROZMARYNEM Erbolio Geraci

27,50 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodni

Erbolio to naturalnie aromatyzowana oliwa z oliwek o smaku i aromacie rozmarynu pochodzi wyłącznie z pierwszego tłoczenia na zimno na bazie oliwek Nocellara del Belice razem ze świeżo zebranym sycylijskim rozmarynem przez co zyskuje niezwykły ich aromat i smak. Erbolio jest produkowane z oliwek Nocellara del Belìce zmieszanych ze świeżo zebranym rozmarynem i rozpoczynane wraz z tłoczeniem i ekstrakcją „na zimno”, aby jak najlepiej zachować ich smak i aromat. Otrzymany w ten sposób olej pozostawia się na cztery miesiące w celu „rafinacji” w stalowych silosach iw atmosferze azotu przed butelkowaniem. Smak jest średnio pikantny, o świeżym aromacie pomarańczy, doskonały do ​​przyprawiania ryb, crudités, wędlin i sałatek śródziemnomorskich.

Ilość

    Dostępne:  W magazynie
 

Gwarancja Jakości

 

Bezpieczna dostawa

 

Najlepsza obsługa

 

Bezpieczne szyfrowanie SSL

Szczegóły produktu

Opis

Niefiltrowana, naturalnie aromatyzowana oliwa z oliwek o smak i aromacie rozmarynu pochodzi wyłącznie z pierwszego tłoczenia na zimno razem ze świeżo zebranym sycylijskim rozmarynem przez co zyskuje niezwykły ich aromat i smak. Wyłącznie ręczny zbiór zapobiegający uszkodzeniu owoców oliwkowca, selekcja wyłącznie najwyższej jakości oliwek, najniższa kwasowość wytłoczonej oliwy, gwarantują jak najwyższą jakość oliwy przy zachowaniu najwyższej zawartości polifenoli, tak ważnych dla naszego życia i zdrowia.

Cechuje się lekko-mętno złoto-zielonym kolorem, intensywnym aromatem rozmarynu. Smak jest średnio pikantny, ze świeżą nutą rozmarynu. Na surowo może być stosowana do aromatyzowania ciecierzycy, pieczonych ziemniaków, mięs, ryb, sałatek oraz produktów mlecznych takich jak focaccia, pieczywo i pizza.

Idealna do spożywania jako dodatek do sałatek, przyprawiania dań na bazie ryb, mięsa, zup lub sosów.

Gatunki oliwek:

100 % Nocellara dell Belice

 Aromatyzowanie:

100% sycylijski świeży rozmaryn z okolic Trapani (farma organiczna)

Temperatura ekstrakcji:

20°C.

Kwasowość:

0,15%

Data ważności:

15-12-2026

Apelacja:

Valle del Belice DOP Sycylia - Włochy

Opakowanie:

butelka szklana 250 ml typu Dorica

Recenzje

Produkty w kategorii

(16 innych produktów z tej samem kategorii)

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Reset password