Sauvignon QUARZ Alto Adige DOC 2016 Terlan

Sauvignon QUARZ Alto Adige DOC Terlan

175,00 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodni

Wino o złożonych i wielowarstwowych nutach zapachowych. Dominują owoce mango, papai i czerwonych grejpfrutów a także ziołowe aromaty trawy cytrynowej, melisy, mięty i zielonej herbaty jak również nuty mineralne wapienia oraz krzemienia w połączeniu z odrobiną syropu bzu. W ustach dobra struktura i harmonia aromatów owocowych w delikatnej mineralnej otoczce z długim i imponującym wykończeniem.

  • Gwarancja Jakości Gwarancja Jakości
  • Bezpieczna dostawa Bezpieczna dostawa
  • Najlepsza obsługa Najlepsza obsługa
  • Bezpieczne szyfrowanie SSL Bezpieczne szyfrowanie SSL

Szczegóły produktu

Kolor
Białe
Charakter
Wytrawne
Apelacja
Alto Adige DOC
Szczep
Sauvignon
Region
Górna Adyga
Kraj
Włochy

Opis

Delikatność jak drobne inkluzje kwarcu w wulkanicznych skałach TERLANO dało nazwę Quarz temu niecodziennemu winu. Oferuje połączenie delikatnej struktury, gładkości i lekko słonego smaku. Najpoważniejszy Sauvignon ze spółdzielni w Terlano starzone jest w średniego rozmiaru beczkach dębowych i w stali. Świetna mineralna definicja w genialnym zapachu, żadnej wulgarności Sauvignon. Wino o złożonych i wielowarstwowych nutach zapachowych. Dominują owoce mango, papai i czerwonych grejpfrutów a także ziołowe aromaty przypominających trawę cytrynową, melisę, miętę i zieloną herbatę. Ujawnia również nuty mineralne wapienia oraz krzemienia w połączeniu z odrobiną syropu bzu. W ustach dobra struktura i harmonia z fascynującą grą soczystych aromatów owocowych w delikatnej mineralnej otoczce z długim i imponującym wykończeniem.

Aromat  Aromat

Wino o złożonych i wielowarstwowych nutach zapachowych. Dominują owoce mango, papai i czerwonych grejpfrutów a także ziołowe aromaty przypominających trawę cytrynową, melisę, miętę i zieloną herbatę. Ujawnia również nuty mineralne wapienia oraz krzemienia w połączeniu z odrobiną syropu bzu.

wskazania podawania  Kraj

Włochy

Smak  Smak

W ustach dobra struktura i harmonia z fascynującą grą soczystych aromatów owocowych w delikatnej mineralnej otoczce z długim i imponującym wykończeniem.

Region  Region

Górna Adyga

Barwa  Barwa

Piękny, słomkowy kolor z zielonkawymi refleksami.

Apelacja  Apelacja

Alto Adige DOC

jedzenie  Sugestie kulinarne

Ekscytujący towarzysz ostryg, tatara z łososia i crudités ze skorupiaków, gotowanego homara lub pieczonego jagnięcia w cieście ziołowym z gotowanymi szparagami. Idealne do dojrzałego koziego sera.


Szczepy  Szczep

100% Sauvignon Blanc

wskazania podawania  Temperatura serwowania

Temperatura serwowania 10-12°C.

Aromat  Alkohol

14.00%

Pojemność  Pojemność

0.75l

Rocznik Rocznik

-

Nagrody  Nagrody

-

Recenzje

Produkty w kategorii

(16 innych produktów z tej samem kategorii)

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Reset password