Koszt i czas dostawy

  1. Koszt dostawy przesyłką kurierską pokrywa Kupujący.
  2. Wysyłka kurierska od 19,90 zł brutto.
  3. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w sklepie online bez dodatkowych kosztów.
  4. Butelki w ilości max. do 18 butelek wysyłane są zawsze w jednej przesyłce kurierskiej (w zależności od wagi przesyłki). W przypadku zamówienia 60 i więcej butelek zakupione wina pakowane są w oryginalne kartony producenta i wysyłane na palecie, koszt przesyłki paletowej ustalany jest indywidualnie. Dostawa w kartonach (nie na palecie) dla takich zamówień jest dodatkowo płatna.

Czas dostawy

Gwarantujemy wysyłkę w 24 godziny (w dni robocze) od złożenia zamówienia i zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD na terenie całej Polski – czas dostawy to maksymalnie 48 godzin (w dni robocze) od wysłania zamówienia. Wszystkie zamówienia których wpłaty zaksięgujemy do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Przesyłki wysyłamy pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku, tylko w dni robocze).

Istnieje możliwość dostawy przesyłki w sobotę - o wycenę usługi poproś obsługę Sklepu.
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Szacunkowa waga jednej butelki wina/oliwy:

  • 0,75l 1,30kg
  • 0,5l 1kg
  • 0,375l 0,6kg


Przesyłki nadawane są 5 razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku). Przesyłki przyjęte do realizacji przed godziną 12:00 wysyłamy tego samego dnia, przyjęte po godzinie 12:00 realizujemy następnego dnia roboczego.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Reset password