GWARANCJA JAKOŚCI

Dokonując zakupów w sklepie internetowym MAGIA del VINO masz pewność, że otrzymasz towar najwyższej jakości. Korzystamy z dostaw od starannie wyselekcjonowanych producentów wina z Włoch. Każde wino zostało przez nas przetestowane i ocenione.

Butelki wina są przechowywane w optymalnie dobranych warunkach.

Produkty pakowane są w odpowiednie kartonowe opakowania, które zabezpieczają je przed zbiciem i innymi uszkodzeniami podczas transportu. Dzięki profesjonalnemu pakowaniu w naszych przesyłkach produkty są zawsze całe. Odpowiadamy za wszelkie uszkodzenia podczas transportu.

Gwarantujemy dostawę w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Jeżeli mimo wszystko z jakichkolwiek względów nie będziesz zadowolony z otrzymanego towaru, masz 14 dni (roboczych) na zwrócenie go do nas. Pieniądze zwracamy w ciągu trzech dni roboczych.

WADY WINA

Jeśli masz podejrzenie że zamówione przez Ciebie wino posiada wadę (o wadach wina można przeczytać TUTAJ) tzn jest według Ciebie zepsute i z wiadomych względów nie nadaje się do picia, bardzo prosimy o pilny kontakt z nami z informacją o podejrzanej według Ciebie wadzie. Napisz do nas jak najszybciej na jeden z poniższych adresów:

sklep@magiadelvino.pl    lub    MAGIA del VINO, ul. Stefczyka 40, 20-151 Lublin

Zgodnie z punktem 8.3 Regulaminu serwisu,  na powyższy adres prosimy także o jak najszybsze przesłanie wadliwego towaru. Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona jak najszybciej, jednak nie później niż w ciągu 14 dni. Jeśli Twoje przypuszczenia się potwierdzą, zwrócimy wszelkie koszty – towaru i transportu (zgodnie z regulaminem)

Więcej informacji na temat zwrotów i reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Reset password