Ekspres do kawy La Piccola Piccola inox mat - system ESE

Ekspres do kawy La Piccola Piccola inox mat - system ESE

1 499,00 zł

Prosta a jednocześnie elegancka linia powoduje, że ekspresy LA PICCOLA PICCOLA ze względu na swoje małe gabaryty znajdują swoje miejsce w domowej kuchni a także idealnie nadaje się na to aby zabrać go ze sobą w podróż. Ekspres wyposażony jest w odpowiedni elektroniczny czujnik temperatury oraz profesjonalny system grzewczy (bojler), który pozwala zaparzyć wspaniałe włoskie espresso.

Ilość

    Dostępne:  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Gwarancja Jakości

 

Bezpieczna dostawa

 

Najlepsza obsługa

 

Bezpieczne szyfrowanie SSL

Szczegóły produktu

Opis

Prosta a jednocześnie elegancka linia powoduje, że ekspresy LA PICCOLA PICCOLA ze względu na swoje małe gabaryty znajdują swoje miejsce w domowej kuchni a także idealnie nadaje się na to aby zabrać go ze sobą w podróż. Ekspres ten wyposażony jest w odpowiedni elektroniczny czujnik temperatury, który pozwala zaparzyć kawę według określonych parametrów. Ekspres wykonany jest ręcznie we Włoszech a  wszystkie jego części pochodzą w 100% z Włoch. Ekspres wyposażony jest elegancki, szklany zbiornik na wodę oraz łatwą w czyszczeniu tackę ociekową. Wspaniały smak i aromat typowego włoskie espresso w każdej filiżance.

Dzięki zastosowaniu systemu E.S.E w łatwy sposób możemy przygotować idealne, oryginalne włoskie espresso z odpowiednio zmielonej i ubitej kawy w postaci coffee podsów.

Parametry urządzenia:

Wymiary: 150*220*250 mm

Waga: 5kg

Funkcje: parzenie kawy

Moc: 500W

Zasilanie: 230V 60Hz

Ciśnienie: 20bar, moc pompy 48W

Pojemnik na wodę: 1,0l

Dostępny kolor: inox

Element dodatkowego wyposażenia ekspresu (jak opcja dodatkowo płatna ok. 450 zł) stanowi prezentowana na zdjęciach czerwona torba podróżna stworzona do transportu ekspresu, która nie wchodzi w skład podstawowego wyposażenia (dostępna na zamówienie).

Recenzje

Produkty w kategorii

(5 innych produktów z tej samem kategorii)

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Reset password