Supertoskan LODOVICO Toscana IGT 2013 Tenuta Biserno

Supertoskan LODOVICO Toscana IGT 2015 Tenuta Biserno

1 599,00 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodni

Lodovico to legendarne wino, którego unikalny smak i charakter jest doceniany i wyróżniany przez krytyków na całym świecie. Pełne młodzieńczego wigoru zachwycając bogactwem warstw. Nos owocowo-kwiatowy z korzennymi nutami, leśnymi owocami, czarną porzeczką czy śródziemnomorskimi ziołami. W ustach elegancki owocowy posmak z jedwabistymi taninami o długim, pełnym elegancji finiszu.

 

Gwarancja Jakości

 

Bezpieczna dostawa

 

Najlepsza obsługa

 

Bezpieczne szyfrowanie SSL

Szczegóły produktu

Kolor
Czerwone
Charakter
Wytrawne
Apelacja
Toscana IGT
Szczep
Cabernet Franc
Szczep
Petit Verdot
Region
Toskania
Kraj
Włochy

Opis

Lodovico to legendarne, toskańskie wino, którego unikalny smak i charakter jest doceniany i wyróżniany przez krytyków na całym świecie. Wino nieprzerwanie zdobywa kolejne, prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Lodovico to wino niezwykle pożądane przez kolekcjonerów, głównie za sprawą ekstremalnie niskiej liczby produkowanych i przeznaczonych na sprzedaż butelek. Z tego powodu wino jest dystrybuowane tylko przez niewielką liczbę ekskluzywnych sprzedawców, do których z wielką radością możemy się zaliczyć. Wino jest kupażem szczepów Cabernet Franc oraz bardzo niewielką domieszką Petit Verdot. Pełne młodzieńczego wigoru, dość mocne wino otwiera się w kieliszku zachwycając bogactwem warstw. Nos owocowo-kwiatowy z korzennymi nutami. Wyczuć można leśne owoce, czarną porzeczkę oraz mieszankę śródziemnomorskich ziół. Na podniebieniu wyrafinowane z wyczuwalnym owocowym posmakiem i jedwabistymi taninami o długim, pełnym elegancji finiszu.

Aromat  Aromat

Bogaty nos o intensywnym, eleganckim i wyrafinowanym bukiecie. Nos owocowo-kwiatowy z korzennymi nutami, leśnymi owocami, czarną porzeczką czy śródziemnomorskimi ziołami.

wskazania podawania  Kraj

Włochy

Smak  Smak

W ustach z elegancki owocowy posmak z jedwabistymi taninami o długim, pełnym elegancji finiszu. W finale konsekwentnie udowadnia swoją wielką klasę.

Region  Region

Toskania

Barwa  Barwa

Intensywny rubinowy kolor z granatowymi refleksami.

Apelacja  Apelacja

Toscana IGT

jedzenie  Sugestie kulinarne

Dobrze pasuje do aromatycznych dań z dziczyzny i pieczeni oraz dojrzałych serwów. Doskonale sprawdzi się pite samodzielnie, jako wino "medytacyjne".


Szczepy  Szczep

Cabernet Franc, Petit Verdot

wskazania podawania  Temperatura serwowania

Temperatura serwowania 18°C.

Aromat  Alkohol

14.00%

Pojemność  Pojemność

0.75l

Rocznik Rocznik

2015

Nagrody  Nagrody

-

Recenzje

Produkty w kategorii

(7 innych produktów z tej samem kategorii)

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Reset password