Passito TRE FILER VDT Ca Dei Frati

68,00 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodni

"Tre Filer" Ca' dei Frati to passito wielkiej klasy, które można podsumować słowem "balans". To właśnie w harmonijnej równowadze między słodyczą a świeżością, wspieranej pikantnością, podkreśla się elegancję i strukturę tego wina. „Tre filer”, które w dialekcie lombardzkim oznacza trzy rzędy i ono jest wytwarzane w okolicach jeziora Garda. Po zbiorach grona umieszcza się na stojakach na okres 90 dni (appassimento). Fermentacja odbywa się częściowo w stali i w beczkach. „Tre Filer” to wino o pięknym jasnozłotym kolorze. Jego bukiet jest wyartykułowany w słodkiej złożoności, złożonej z owoców egzotycznych, dojrzałych żółtych owoców, kandyzowanej skórki cytrusowej, miodu i suszonych owoców. W ustach jest świeże z wyraźną i żywą pikantną nutą, doskonale uzupełniającą słodką miękkością.

 

Gwarancja Jakości

 

Bezpieczna dostawa

 

Najlepsza obsługa

 

Bezpieczne szyfrowanie SSL

Szczegóły produktu

Kolor
Białe
Charakter
Słodkie
Apelacja
Vino da Tavola
Szczep
Chardonnay
Szczep
Trebbiano
Szczep
Sauvignon Blanc
Region
Veneto
Kraj
Włochy

Opis

Aromat  Aromat

Jego bukiet jest wyartykułowany w słodkiej złożoności, złożonej z owoców egzotycznych, dojrzałych żółtych owoców, kandyzowanej skórki cytrusowej, miodu i suszonych owoców.

wskazania podawania  Kraj

Włochy

Smak  Smak

Usta o idealnym balansie dobrej, konkretnej kwasowości i słodyczy. W ustach prezentuje świeżość połączoną równie wyraźną i żywą pikantną nutą, doskonale uzupełniającą słodką miękkość.

Region  Region

Veneto

Barwa  Barwa

Piękna jasno-złota barwa

Apelacja  Apelacja

Vino da tavola

jedzenie  Sugestie kulinarne

Wyśmienity kompan serów pleśniowych, ale także wytrawnych francuskich ciast i kremowych tart.


Szczepy  Szczep

100% Trebbiano di Lugana (Turbiana), Chardonnay, Sauvignon Blanc

wskazania podawania  Temperatura serwowania

Temperatura serwowania 12-14°C.

Aromat  Alkohol

13.00%

Pojemność  Pojemność

0.375l

Rocznik Rocznik

2020

Nagrody  Nagrody

-

"Tre Filer" Ca' dei Frati to passito wielkiej klasy, które można podsumować słowem "balans". To właśnie w harmonijnej równowadze między słodyczą a świeżością, wspieranej również pikantnością, podkreśla się elegancję i strukturę tego passito. „Tre Filer”, w tym łyku naznaczonym przyjemnością i złożonością, niesie w sobie ciepło jesiennego słońca, które delikatnie koncentruje aromaty i cukry suszących się jagód. Passito „Tre filer”, które w dialekcie lombardzkim oznacza trzy rzędy, jest wytwarzane przez słynną winiarnię Ca' dei Frati, która jest właścicielem działek w rejonie Sirmione i Desenzano del Garda. Oba mają głównie gleby wapienne, z obecnością gliny. Po zbiorach grona umieszcza się in appassimento na stojakach na okres 90 dni. Fermentacja odbywa się częściowo w stali, a częściowo w beczkach. Po zakończeniu dojrzewania jest gotowy do debiutu na rynku. Ca' dei Frati „Tre Filer” ma piękny jasnozłoty kolor. Jego bukiet jest wyartykułowany w słodkiej złożoności, złożonej z owoców egzotycznych, dojrzałych żółtych owoców, kandyzowanej skórki cytrusowej, miodu i suszonych owoców. W ustach prezentuje świeżość połączoną równie wyraźną i żywą pikantną nutą, doskonale uzupełniającą słodką miękkość. Ten aspekt smakowy pozwala na towarzyszenie serom, a także deserom na bazie ciast.

Recenzje

Produkty w kategorii

(12 innych produktów z tej samem kategorii)

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Reset password