CIRCUS Liguria di Levante Rosso IGT Cantine Lunae Bosoni

49,90 zł
Dostawa: 1 do 3 tygodni

Circus to kupaż z odmian Massareta, Albarossa oraz Alicante uprawianych w Ligurii pomiędzy Castelnuovo del Magra i Ortonovo, w prowincji La Spezia. Nos niezwykle ciekawy, owocowo-kwiatowy, z bardzo wyraźnymi nutami dzikich kwiatów, przypraw i dojrzałych czerwonych owoców. W ustach jest harmonijne, pieprzne, ziołowo-paprykowe, trwałe z aksamitnymi taninami, które nadają winu elegancję.

 

Gwarancja Jakości

 

Bezpieczna dostawa

 

Najlepsza obsługa

 

Bezpieczne szyfrowanie SSL

Szczegóły produktu

Kolor
Czerwone
Charakter
Wytrawne
Apelacja
Liguria di Levante IGT
Szczep
Albarosa
Szczep
Massareta
Szczep
Alicante
Region
Liguria
Kraj
Włochy

Opis

"Circus" rodzi się w winnicach liguryjskiej firmy Lunae, położonej pomiędzy Castelnuovo del Magra i Ortonovo, w prowincji La Spezia. Wino wytworzone jest z winogron Massareta, Albarossa i Alicante, zebrane i selekcjonowane tylko ręcznie w połowie września, po maceracji około 10 dni, fermentuje i rafinuje w stali, gdzie pozostaje do lutego. Następnie następuje dalsza stabilizacja w butelce przed wprowadzeniem na rynek.

"Circus" od Lunae charakteryzuje się intensywnym rubinowym kolorem. Nos niezwykle ciekawy, owocowo-kwiatowy, z bardzo wyraźnymi nutami dzikich kwiatów, przypraw i dojrzałych czerwonych owoców. W ustach jest harmonijne, pieprzne, ziołowo-paprykowe i trwałe z aksamitnymi taninami, które nadają winu wielką elegancję. Niezwykle wszechstronne wino, które może towarzyszyć wielu daniom począwszy od pierwszych dań, po grillowane mięsa, gulasze, ale także starzejące się sery.

Aromat  Aromat

Aromat wina jest intensywną skoncentrowaną mieszanką owocowo-kwiatową, z bardzo wyraźnymi nutami dzikich kwiatów, przypraw i dojrzałych czerwonych owoców.

wskazania podawania  Kraj

Włochy

Smak  Smak

W ustach harmonia, pełna charakteru i elegancji z odpowiednim zbalansowaniem na podniebieniu. W ustach jest harmonijne, pieprzne, ziołowo-paprykowe i trwałe z aksamitnymi taninami, które nadają winu wielką elegancję.

Region  Region

Liguria

Barwa  Barwa

Intensywna rubinowa czerwień.

Apelacja  Apelacja

Liguria di Levante IGT

jedzenie  Sugestie kulinarne

Niezwykle wszechstronne wino, które może towarzyszyć wielu daniom począwszy od pierwszych dań, po grillowane mięsa, gulasze, ale także starzejące się sery.


Szczepy  Szczep

Massareta, Albarossa, Alicante

wskazania podawania  Temperatura serwowania

Podawać w temperaturze 14-16°C.

Aromat  Alkohol

12.50%

Pojemność  Pojemność

0.75l

Rocznik Rocznik

2017

Nagrody  Nagrody

-

Recenzje

Produkty w kategorii

(10 innych produktów z tej samem kategorii)

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Reset password